15 / 12 / 2017 Cuma
MALKA TUTI // Tapan (Live) + Khidja (DJ Set)

Şehrin en özel plak dükkanlarından Deform Music ve 2014 yılında yayın yapmaya başlayan butik müzik sitesi zattirizat ile beraber organize ettiğimiz, daha önce Claremont 56, Music From Memory, Antinote ve Emotional Response gibi dünyaca tanınan plak şirketlerini ağırladığımız gecelerin sonuncusunda Tel Aviv menşeili Malka Tuti’yi konuk ediyoruz.

Malka Tuti son dönem elektronik dans müzigi sahnesinden Autartic, C Cat Trance, Alien Alien, J.A.K.A.M gibi ismlerin albümlerini ve Red Axes, Tolouse Low Trax, Moscoman ve Black Merlin gibi isimlerin remix’lerini ve parcalarini yayinlamis en gözde yeni firmalardan biri.

Gecenin ev sahipliğini DJ setleriyle Bükreş’in en gözde ekibi Khidja yapacak. Bir cok önemli kulüp ve festivalde calmis olan ekip dans müzigine egzotik tınılarla yeni bir açılım kattı.

Canli performans ise Belgrad’li ikili Tapan’dan. Son uzun calarlari “Europa”da egzotik davullar, Ortadoğu melodileri ve kozmik synth'ler ile heyecan verici bir sound yakalayan ekip dans vaadeden bir canli set sunuyorlar.

Baslangic: 22:00
Konser giris: 20tl
DJ Set: Ucretsiz