27 / 04 / 2019 Cumartesi // Konser
M MUSIC PRESENTS: D.R.U.S.H. (Konser) - OZAN MARAL (b2b) FRANS AMBIENT

D.R.U.S.H. Etkin Cekin, Niklas Kraft ve Louis Bataille’den oluşan Berlin, Neuköln’de çıkışlı üçlü D.R.U.S.H. için “boy band”, saçmalıklar, sesli sözcükler ve sport-wave’in bir karışımı demek yerinde olur.
Ozan Maral: İstanbul'un yeraltı müzik sahnesinin bilinen isimlerinden Ozan Maral, yıllarca şehrin en eski plak dükkanlarından DeForm Müzik'i yönetti ve arkaoda İstanbul'un müzisyen anlaşmalarını yürüttü. Son yıllarda Berlin'e taşınan Maral, arkaoda Berlin'in ortağı ve menajeri oldu. Tuhaf kozmik synth'lerden çapraşık dalgalara, sınırları aşan groove'lardan diskoya uzanan geniş bir yelpazeyi kapsayan müzikler Maral'ın setlerinde yer buluyor.
Frans Ambient: Kashual Plastik'in baş kahramanı, Neuköln'un hareketli müzik sahnesinin en önemli isimlerinden Frans Ambient, itibarlı bir DJ olmanın yanı sıra Cashmere Radio'da yayınlanan kült radyo programı Plastik Universe’i hazırlayıp sunuyor. Kendi plak şirketi Kashual Plastik, merak uyandıran grafiklerin eşlik ettiği kategorize etmesi zor müzikal yaklaşımıyla özgün bir kendin-yap akımını temsil ederken, ilhamını 80'lerin synth-wave'i ve EBM'den olduğu kadar ambient elektronikten de alıyor.