23 / 03 / 2018 Cuma // Konser
JAM SESSION SUNAR: Kerem Akdağ (Live) + Barış Ergün (Live) + Can Atakul (DJ Set)

Jam Session, lokal sahnenin heyecan verici isimlerini arkaoda’da ağırlıyor. Kerem Akdağ ve Barış Ergün’ün canlı konserleri ile başlayacak gece ardından Can Atakul’un DJ seti ile devam edecek.

Gecenin canlı isimlerinden, Kerem Akdağ, son olarak davulcu ve prodüktör •••
Devamı...

24 / 03 / 2018 Cumartesi // Konser
ÖZEL ZEVKLER // Robogeisha (Live) + Osilat0r (Live) + Ece Özel (DJ Set)

Ece Özel tarafından yürütülen Özel Zevkler arada kalmış müziklerin ve kişilerin peşinde bir oluşumdur. 2016 yılında Minimüzikhol’de başlamış ve The Raws, Jakuzi, Tolerence Break, Sami Baruh, Zozo, gibi yerli isimlere yer vermiş, en son Umut Kahya ve Murat Kahya’nın yürüttü •••
Devamı...

28 / 03 / 2018 Çarşamba
PLAKTAN // Kamufle

Hip hop sahnesinden tanıdığımız Kamufle, disco funk & soul & hip-hop seçkilerinden oluşan bir setle pikapların başında olacak.
Devamı...

30 / 03 / 2018 Cuma
STEPPENROBOTER // Murat Göktaş – İrfan Derin

Mekine U Teksi olarak da bilinen Murat Göktaş ve İrfan Demir’in DJ’lik projesi Steppenroboter, ikilinin Salon des Amateurs’daki müzikal deneyimlerini, çiğ ve folklorik zevklerle harmanlayarak bir araya getiriyor.
Devamı...

31 / 03 / 2018 Cumartesi
FUTURE OLD SCHOOL // SONAT

Turntablism zanaatının tüm yönlerini DJ'lik kültürünün merkezine koyan Sonat kendine has tarzı ve hip hop, elektronik müzikle harmanlanmış seti ile sizleri beat’lerle bezeli bir yolculuğa çıkartmak için arkaoda kabininde olacak.
Devamı...